Ayaspaşa Mh. İbrahimbey Sk.

                                                                 Tekirdağ/Saray

Sıkça sorulan sorular

Lütfen mesaj atmadan önce SSS bölümünü inceleyiniz.

Üye olmak ücretli midir?

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Satılan ürünler garantili midir?

proteinsehri.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. proteinsehri.com sattığı her ürünle ilgili müşterilerden gelen potansiyel yorum ve şikayetleri en iyi şekilde cevaplamaya çalışmaktadır.

Sipariş verirken sorunlar yaşıyorum, ne yapmam gerekir?

Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak bize info@proteinsehri.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Haftasonu verilen siparişler hangi gün kargolanmaktadır?

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 14:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Ürün iade politikanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@proteinsehri.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Sattığınız ürünlerin bandrolü var mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdaları ürünlerinde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.

EMAIL

info@proteinsehri.com

Sorunlarınızın en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

TELEFON

+90 544 382 9933